BODY ART SHOW je benefičná divadelná show prezentujúca umenie maľovania na telo. Je to kultúrno spoločenská udalosť, ktorá sa koná iba jeden krát za rok a môže sa jej zúčastniť iba obmedzený počet hostí. Jedná sa o výnimočnú kombináciu:

1) umenia maľovania na telo, keďže expresia postáv pozostáva primárne z malieb ktoré sú im nanesené na telo,

2) divadelnej show, nakoľko postavy vystupujú v prepracovanom príbehu, ktorý každoročne divákom doručí posolstvo s kritickým pohľadom na spoločnosť,

3) muzikálových prvkov. Celá show je sprevádzaná vstupmi živej hudby, ktorá tvorí komentujúci prvok celému dielu,

4) audiovizuálnych obrazoch dopĺňajúcich príbeh odohrávajúci sa na javisku

5) a v neposlednom rade charitatívneho zámeru.

Každý rok iba jedno jediné predstavenie a vždy na inú tému. 18. októbra 2019 sa konal už 6. ročník BODY ART SHOW. Diváci v Mestskom divadle P.O. Hviezdoslava v Bratislave sa stali svedkami vizuálneho a umeleckého zážitku. 

Telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu, predviedli publiku najlepší slovenskí a zahraniční bodypainteri pod vedením najúspešnejšej slovenskej bodypainterky Marty Gejdošovej.
Účinkovali: Mirka Partlová, Vlado Voštinár, Sisa Sklovská, Ján Greššo, Ján Slezák, Peter Bažík, Natália Hatalová, Golden band a mnohí ďalší.

Viac informácií nájdete na web stránke podujatia bodyartshow.sk

BODY ART SHOW je veľké podujatie s desiatkami účinkujúcich a na ktorého realizácii sa podieľa stovka ľudí. Pokiaľ by ste chceli zažiť niečo podobné na vašom evente, ponúkame vám malú ochutnávku v programe BODY ART Showtime