Eventy na mieru

Uvažujete o vlastnom evente?

Pomôžeme, poradíme. Dajte nám vedieť o vašej predstave.

Potrebujeme poznať odpovede iba na tri základné otázky:

1) Prečo? (Čo vám má táto akcia priniesť resp. aký účel má splniť?).
2) Pre koho? (Kto je cieľová skupina? Kto budú účastníci podujatia?
3) Za koľko? (Akú sumu hodláte investovať na tento účel?).

Na základe toho vám vypracujeme základný návrh eventu. Ak máte na podujatie ešte nejaké iné požiadavky alebo nápady, zapracujeme ich tiež do konceptu. Po schválení návrhu sa o všetko postaráme a podujatie komplet zrealizujeme. Presne na mieru a so všetkým, čo k tomu patrí.

Zavolajte teraz, alebo napíšte na e-mail a dohodnite si osobné stretnutie. Radi Vám poskytneme bližšie informácie a vypracujeme ponuku.

Portfólio eventov

Firemný event. Promotion event. Roadshow event. Event pre zamestnancov. Family day. Konferencia. Event pre obchodných partnerov. Párty. VIP event. Vianočný večierok. Školenie s programom. Deň otvorených dverí. Reklamné podujatie. Módna prehliadka. Incentíva. Galavečer. Event pre zákazníkov. Outdoor. Výstava. Veľtrh. Seminár. Teambuilding. Wellness weekend. Sales event. Športové hry. B2C event. Slávnostné otvorenie. Krst produktu. Ples. Vernisáž. Charitatívny event. Promotion. Deň detí. Launch Event. Workshop. Deň matiek. Deň žien. Tématický večierok. Putovanie za vínom. Golfový turnaj. Deň detí. Kick off event.