Party Tattoo

Dočasné tetovanie, nazývané aj temporary tattoo, fake tatto, party tattoo. Použitím glitrov, či iných metalických efektov pri nanášaní tetovania sa stanete neprehliadnuteľným. 

Dočasné tetovanie (Temporary Tattoo), čierne alebo trblietkové

Dočasné tetovanie špeciálnou čiernou farbou. Rôzne ornamenty a vzory podľa výberu. Hotová aplikácia pôsobí ako skutočné trvalé tetovanie. Používame airbrush alebo profesionálne tattoo aplikátory.

Aplikácia je jednoduchá a preto vhodná i na veľké podujatia s väčším počtom účastníkov. Tetovanie sa vyrobí nanesením farby cez pripravenú šablónu. Po zaschnutí farby sa stabilizuje fixatérom, aby tetovka dlhšie vydržala. V prípade potreby sa dá ľahko odstrániť umytím s pomocou mydla alebo odličovacím krémom.

Interval na jedno jednofarebné tetovanie cca 1-2 minúty, podľa zvolenej technológia a šablóny. Trvácnosť tetovania cca 5-14 dní.

Dočasné ozdobné trblietkové tetovanie, nazývané tiež Twinkle tattoo alebo Glitter tattoo, je veselé farebné zdobenie tela s glamour efektom. Na plochu vybraného vzoru tetovania sa nanesú trblietavé glitre, ktoré robia tetovku plastickejšou a v odraze svetla trblietajúcu. Robí sa v rôznych farbách, alebo je možné farby kombinovať. Rôzne ornamenty podľa výberu.

Veľmi atraktívne a žiadané na detských párty, ale rovnako i na akciách pre dospelých a firemných eventoch, kde si získava najviac dámy. Trvácnosť trblietkového tetovania cca 7-14 dní. 

Logopainting. Rovnako vieme robiť logo klienta alebo piktogram na telách účastníkov akcie pomocou airbrush a pripravenej špeciálnej šablóny. Farby aj iné ako čierna, ale pre rýchlosť aplikovania ideálne iba jedna farba.