Eventové produkty

Réžia & scenár

Doba kedy sa podujatia lepili v office spoločnosti je dávno preč. Podujatie musí byť vedené skúseným režisérom a jeho bloky musia mať dramaturgiu. Naši klienti to chápu a my im vďačíme za dôveru, vďaka ktorej sme spolu vytvorili vyše 1000 produkcií. 

Grand opening / mini muzikál

Otvárací ceremoniál akéhokoľvek podujatia je alfou a omegou dobrého dojmu. Pri návrhoch a realizácií takéhoto počinu uplatňujeme postupy zo sveta aplikovaných foriem divadla.
Má byť divák šokovaný, zabávať sa, či má ostať ohúrený veľkoleposťou? Ucelený blok programu ala malý superbowl halftime show - speváci, herci, tanečníci, efekty.

Divadlo

Hrávame časť, alebo celý titul z nášho repertoáru ako formu poďakovania Vašim partnerom, zamestnancom, alebo ako okorenenie väčšieho eventového celku.

Hudba

Hodina, dve, či do samého rána? Hviezdy slovenského muzikálového neba na Vašom evente odpália strop sály hudobnými číslami, prípadne v doprovode živej kapely.
Odporúčame zažiť, nakoľko tá atmosféra je neopísateľná


Body Art Showtime

Exhibícia krásy umenia maľovania na telo. Ohurujúce maľby, príbeh a strhujúca atmosféra. Podujatie ovládnu antickí bohovia, alebo divoké šelmy z horúcich afrických plání. Témou, počtom modeliek a dĺžkou programového bloku sa prispôsobujeme eventu. Čo ale ostáva vždy nezmenené je jedinečnosť neopakovateľného zážitku. 

Bodypainting hostess / živé sochy

Veľmi výnimočná dekorácia. Logá a firemné farby namaľované na ženskom tele ocenia hostia  určite viac ako hostessky vo firemných tričkách. Usmiate, profesionálne, komunikatívne a špeciálne vyškolené modelky.

Bodypainting welcome drink

Okrúhly stôl s vyberaným sektom, ktorý prichádzajúcim hosťom ponúka pomaľovaná modelka vytŕčajúca priamo zo stredu stola. Wau efekt hneď pri príchode máte zaručený.

Moderovanie

Roman Pomajbo? Ikonický hlas Dušana Cinkotu? Duo z rádia? Klienti radi využívajú naše kontakty a kamarátske vzťahy pre získanie kohokoľvek v tejto krajine.


Poďme spolu tvoriť!