Eventové produkty

Réžia & scenár

Doba kedy sa podujatia lepili v office spoločnosti je dávno preč. Podujatie musí byť vedené skúseným režisérom a jeho bloky musia mať dramaturgiu. Naši klienti to chápu a my im vďačíme za dôveru, vďaka ktorej sme spolu vytvorili vyše 1000 produkcií. 

Grand opening / mini muzikál

Otvárací ceremoniál akéhokoľvek podujatia je alfou a omegou dobrého dojmu. Pri návrhoch a realizácií takéhoto počinu uplatňujeme postupy zo sveta aplikovaných foriem divadla.
Má byť divák šokovaný, zabávať sa, či má ostať ohúrený veľkoleposťou? Ucelený blok programu ala malý superbowl halftime show - speváci, herci, tanečníci, efekty.

Divadlo

Hrávame časť, alebo celý titul z nášho repertoáru ako formu poďakovania Vašim partnerom, zamestnancom, alebo ako okorenenie väčšieho eventového celku.Body Art Show

Exhibícia krásy umenia maľovania na telo. Ohurujúce maľby, príbeh a strhujúca atmosféra. Podujatie ovládnu antickí bohovia, alebo divoké šelmy z horúcich afrických plání. Témou, počtom modeliek a dĺžkou programového bloku sa prispôsobujeme eventu. Čo ale ostáva vždy nezmenené je jedinečnosť neopakovateľného zážitku. 

Bodypainting hostess / živé sochy

Veľmi výnimočná dekorácia. Logá a firemné farby namaľované na ženskom tele ocenia hostia  určite viac ako hostessky vo firemných tričkách. Usmiate, profesionálne, komunikatívne a špeciálne vyškolené modelky.

Bodypainting welcome drink

Okrúhly stôl s vyberaným sektom, ktorý prichádzajúcim hosťom ponúka pomaľovaná modelka vytŕčajúca priamo zo stredu stola. Wau efekt hneď pri príchode máte zaručený.Poďme spolu tvoriť!