Filmová tvorba

Autorská tvorba

filmy, seriály, relácie

Dodávame obsah komerčným, internetovým ale aj štátnym televíziám formou kompletnej, alebo čiastočnej produkcie, kedy sa podieľame na tvorbe istých vybraných aspektov v rámci produkčného, kreatívneho procesu.

Kompletná produkcia

klipy, reklamy, dokumenty, podcasty, talkshows - od námetu po render

Tvoríme kompletnú produkciu audiovizuálnych diel pre, alebo v spolupráci s klientom od námetu, cez scenár, samotnú produkciu a natáčanie, až po strih, grade a hudbu. Medzi takéto projekty patria reklamné shoty, videoklipy, dokumenty, videovizitky, aftermovies, podcasty a talkshows. Pracujeme v kino kvalite, ktorú dosahujeme natáčaním na Arri a Blackmagic kamery. Zároveň disponujeme svetelnou, grip, náhľadovou a inou produkčnou technikou, ktorá je plne mobilná. 
V našom sound stage tvoríme zvuk na mieru formou foley sound design a autorská hudba je v našom prípade samozrejmosťou. 

Čiastočná produkcia

scenár, scouting, kasting, réžia, tím, technika, svetlo, zvuk, strih, grade, hudba

Vstupujeme do projektov ako dodávateľ služieb a zastrešujeme oblasť v preprodukcií, produkcií, alebo postprodukcií diela.
Tvoríme námety, píšeme scenáre, či inak pripravujeme literárne predlohy diela.
Máme skúsenosti s tvorbou a réžiou kastingov naprieč celým kontinentom. Realizujeme scauting lokalít pre ich umelecký prínos a overíme ich logistické možnosti spojené s produkciou.
Dodávame všetko technické zabezpečenie produkcií audiovizuálnych diel, od svetelnej techniky, cez ARRI a Blackmagic kamery, grip techniku, až po tvorbu elektrickej energie na mieste a náhľadové systémy.
Do produkcie vstupujeme režijne, a náš skúsený produkčný tím kameramanov, DOP, zvukárov, gripov, sparkov, MUA a asistentov sa stará o tvorbu diela.
Následne, alebo samostatne na spracovanie v našej strižni vykonávame všetky potrebné úkony spojené s postprodukciou videa a zvuku, vrátane tvorby autorskej hudby.


Roztočme to spolu!