O nás

Michael Sharmant

CEO

réžia, scenár, dramaturgia, produkcia

michael@sharmant.eu

Držiteľ niekoľkých nominácií a ocenení z festivalov u nás, aj v zahraničí. Donedávna pôsobil v Londýne, kde absolvoval jednu z najprestížnejších umeleckých škôl na svete - London Film Academy, na ktorej dostal možnosť učiť sa od súčasných velikánov ako: Andy Serkis, Pawel Pawlikowski, Maeve Murphy, či Eddie Hamilton. Divadelne debutoval v roku 2019 v DPOH. Na konte má vyše 200 audiovizuálnych produkcií vrátane videoklipov, reklám a filmov. Viedol kastingy pre produkciu Justina Timberlake-a, produkoval projekty Viva Musica, Roma Fest, či Bratislavské Kultúrne Leto. Je autorom a režisérom divadelných titulov, muzikálov, režijne vedie televízne a komerčné audiovizuálne produkcie a je tiež programovým riaditeľom Novomestského Divadla Bratislava.

Marta Gejdošová

COO

kostýmy, masky, produkcia, bodyart

marta@sharmant.eu

Vizážistka, umelecká výtvarníčka, maskérka, majiteľka salónu krásy, piata najlepšia bodypainterka na svete, prezidentka Asociácie Bodypainerov Slovenska, hlavná maskérka broadway-ského muzikálu Cats (Mačky v divadle Nová Scéna) a producentka dramatických podujatí sa v umení a "entertainmente" pohybuje už vyše dvadsať rokov. Imidžu a "stylingu" venuje svoj život a k tejto tematike tiež vydala dve knižné publikácie. Zastáva rolu výtvarného supervízora pre kulisy, kostýmy, masky, a producenta pre aspekty scénického výtvarníctva. Je tiež národným garantom v oblasti odborného vzdelávania skrášľovacích služieb a sama posúva svoje vedomosti mladším generáciám na stredných školách. 

Peter Bažík

Artist

hudba, komponovanie, texty, korepetícia

peter@sharmant.eu

Spevák, skladateľ, producent, multiinštrumentalista a víťaz Česko Slovenského X-faktoru. Autorsky sa podieľal na titulnej skladbe k televíznemu seriálu Divoké Kone, jeho cover Say My Name patrí dlhodobo k najhranejším dielam slovenských interpretov vo Funrádiu, vytvára výchovné programy pre mládež, pôsobí tiež ako zvukový dramaturg reklamných spotov a so svojou kapelou vystupuje na koncertoch u nás, i v zahraničí. Účinkuje v dramatických produkciách, je supervízorom zvukovej a hudobnej tvorby a korepetítorom divadelnej tvorby spoločnosti.

Ján Minárik

Artist

choreografia

jan@sharmant.eu

Ján účinkoval asi na všetkých profesionálnych doskách nie len v Bratislave, vrátane divadla Nová Scéna, či Slovenského Národného Divadla. Jeho prácu je možné vidieť aj v rôznych hudobných produkciách – koncerty a videoklipy. Multižánrový tanečník, akrobat a kaskadér vedie tanečnú company a sám sa saj tanečných výstupov zúčastňuje. 

Miroslav Gejdoš

Executive manager

booking, sales, produkcia

miro@sharmant.eu

Výkonná zložka každého kreatívneho procesu. Miro má ako producent a výkonný manažér za sebou tri dekády v entertainmentovom priemysle a prešiel cez všetky veľkosti produkčných nárokov. Od malých súkromných párty, až po vypredané športové haly a štadióny.

Linda Krajčovičová

Office manager

produkcia

linda@sharmant.eu

Komunikácia, time manažment a inšpícia dramatických a eventových produkicií.


Spoznajte nás bližšie!