Produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o.

Tím Mobilného salónu krásy SHARMANT

Pôsobíme ako eventová agentúra so zameraním na malé a stredné eventy pre korporátnu klientelu.

Počas predošlých rokov sme nabrali veľké množstvo skúseností v oblasti produkcie a manažmentu podujatí a získali vlastné know-how. Máme skúsenosti zo showbiznisu, produkcie a manažmentu podujatí. Vieme, čo je dôležité pre to, aby event bol úspešný a vieme ako to dosiahnuť.

Robíme firemné eventy, Vianočné večierky, konferencie, slávnostné ceremónie, oslavy výročí, propagačné podujatia a rôzne eventy podľa potrieb klientov. Komplexne od návrhu až po realizáciu.

Okrem toho sa špecializujeme na eventy spojené s krásou. Na začiatku to boli hlavne rôzne módne prehliadky a postupne sa aktivity nabaľovali ďalšie aktivity. Dnes sú naše hlavné programové produkty Mobilný salón krásy SHARMANT® a Bodypainting. Naša odbornosť v tejto oblasti sa opiera o salón krásy SHARMANT studio (since 2003) a osobu jeho majiteľky, profesionálnej vizážistky Marty Gejdošovej, autorky dvoch kníh o kráse, Majsterky Slovenska v maľovaní na telo BODY ART a členky prestížnej World Bodypainting Association.

Náš produkčný tím je veľmi efektívny a dokáže sa rýchlo rozšíriť o ďalších skúsených profíkov. Spolupracujeme iba s overenými profesionálnymi partnermi v oblasti techniky, cateringu, programov a atrakcií, ako aj priamo s celebritami showbiznisu.

Cieľom nášho úsilia je vždy naplnenie očakávaní klienta a spokojní účastníci podujatia. A okrem toho nás práca na eventoch nesmierne baví. 

Čo môžete od nás očakávať si pozrite na stránke Služby

Navštívte tiež naše stránky venované kráse, bodypaintingu a produkcii:  

Bodypainting by Marta, www.bodyart.sk

Navštívte stránku nášho salónu krásy SHARMANT studio, salón krásy Marty Gejdošovej, v Bratislave
BODY ART SHOW 2017